| danutzromanu a întrebat:

vreau sa va intreb ceva, am 15 ani si imi creste barba, gen intr o saptamana este vizibila, imj creste in lateral dar nu pana la barbie si imi creste mai mult mustata sub buze si cioc, intrebarea este sa o las sa creasca sau sa ma port fara barba.

2 răspunsuri:
| AnonimaaaaG a răspuns:

Asta e dupa tine, cum iti place tie mai mult. Nu poate sa iti spuna cineva cum sa te porti. Poti sa o lasi sa creasca sa vezi cum iti sta, daca iti place, o lasi asa, daca nu, ti-o dai jos.

| Rabbitz19 a răspuns:

Eu zic te tai cu un aparat, nu cu lama. De la lama creste mai rapid. Totusi, zic sa nu o lași pentru ca totusi ai 15 ani.
Funda?