| Dani_2567 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare : cum fac sa imi creasca barba mai repede si mai deasa, imi creste doar la cioc, mustata si perciuni si vreau sa fie uniforma... Vreo solutie? Va rog.

2 răspunsuri:
| ady1997 a răspuns:

Te sfatuies csa nu iti doresti asa ceva.te vrei chinuii cand vei fi mare sa te barberestiwinking. crede-ma, 8/10 barbati au zis ca nu le place acest lucru.dar ma rog.fa cum vreiwinking

| sorynn94 a răspuns:

Te dai cu ulei de ricin.Iti va creste si mai repede si mai des. Sau te razi mai des.