| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Vreau sa va spun sunt baiat si in ajun de Boboteaza nu mi-am pus busuioc sub perna si totusi am visat-o pe fata pe care o plac foarte mult, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Vă veți căsători cu siguranță! ea e aleasa ta de aia ai visat-o! Mergi chiar acum și plănuiește nunta!

2 răspunsuri:
| Navzharah a răspuns:

Este de bine, du-te si spune-i ca vrei sa o iei de sotie si iti va accepta.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru Navzharah):

Nu mai la-sa are barbat locuiesc impreuna si probabil se va marita cu el, eu eu doresc tot binele din lume, si casnicie fericita alaturi de el!