| Rozaliul a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri single-player care sa mearga cat de cat fara lag pe laptop-ul meu cu urmatoarele specificatii:

Procesor:Intel(R) Pentium(R) CPU 2020M @ 2. 40GHz
Memorie RAM:4. 00Gb
Placa video:Intel(R) HD Graphics 1696MB integrata
Windows 7 64 bits

Cele mai multe jocuri primeste funda! big grin

1 răspuns:
| theproX a răspuns:

Placa de grafica si procesorul sunt slabi dar ai putea juca pe low-medium urmatoarele: The Elder Scrolls V Skyrim; Gta Iv ( pe low); Assasin's Creed 1/2/Brotherhood; Call of Duty 5/MW2/Black ops (1) poate battlefield 3 (nu sunt sigur) /nfs undercover (eu l-am jucat pe medium) aceste jocuri s-ar putea sa-ti mearga dar nu pe high. macar procesorul este dual core?