| Luizaaa a întrebat:

Vreu sa va spun ca ma multumesc cu corpul meu dar am fundul putin cam mare cand ma masor am 92, dar sani nu ii am prea mari, 95 cand ma masor,iar talia este ingusta.Nu imi spuneti de sport,pentru ca eu fac sport, si mai ales dansez.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu prea ai ce face.Mai ales ca faci si sport.Asa iti este conformatia corpului.Incearca totusi sa lucrezi mai mult muschii feselor si picioarelor.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa-ti remodelezi corpul pentru a atinge perfectiunea, adica un corp de invidiat ale carei masuri sa fie 60-90-60. Il poti obtine foarte usor fara practicarea sportului. laughing