| piciu12 a întrebat:

Salut TPU, ziceti-mi si mie cum sa incep din nou o conversatie cu o fosta prietena cu care vreau s a ma combin din nou si pe acre inca o iubesc happy

4 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Cam greut tata, nu am cum sa iti dau un sfat exact pentru ca nu stiu ce caracter are fata respectiva, dar iti spun in orice caz, un lucru e general valabi, nu o contra cu nimic, gaseste cale comuna, in alte cuvinte, nu atenta la libertatea ei, oamenii ti se intorc atunci cand incerci sa le iei libertatea.

| Potti91 a răspuns (pentru Mann02):

Cum zice marinelaella dar fara filmulet

| Mann02 a răspuns (pentru Potti91):

Eu n-as zice la felwinking cred ca aia va inrautati situatia facandu-l sa para disperat, nimeni nu are nevoie de un disperat...
totusi asta e doar parerea mea, fiecare are propria parere happy

| marinelaella a răspuns:

Hey,hey! Cam greu,dar totusi posibil!
Deci,ii trimiti la inceput un sms in care ii scrii asa : "Buna,Marinela(numele ei),mai intai de toate vreau sa imi cer iertare pentru toate lucrurile care ti le-am spus si poate pe tine te-au jignit,imi cer iertare ca nu am stiut sa te apreciez si sa te respect,ca nu am fost in stare sa-ti arat care sunt adevaratele sentimente pentru tine. Vreau sa-ti spun ca te iubesc,te iubesc multe de tot, si te rog sa ma ierti pentru tot si sa-mi dai o sansa, inca o sansa, si promit ca o sa incerc sa te fac cea mai fericita femeie."
Dupa aceea ii trimiti pe facebook un filmulet editat de tine sau altcineva, in care apar poze cu voi sau alte imagini dragute si texte in care iti ceri iertare si ii spui ca vrei sa fiti din nou impreuna.