| LoLa_7974 a întrebat:

Salut Tpuuuu! As vrea sa imi zugravesc camera, dar parintii mei zic ca trebuie sa facem o culoare care sa prinda pe albastru pentru ca e iarna si nu pot sa dea multe straturi. Ce culoare prinde pe albastru, mentionez ca nu dam cu var lavabil.

Dau FUNDOI!

6 răspunsuri:
| Gixaabaii a răspuns:

Pai pe albastru se prinde bine movwinking

fundita?batting eyelashes

| ddanaraluca a răspuns:

Verde?

| Klaaa a răspuns:

Mov deschisthinking

:p

| geoox550 a răspuns:

Visiniu.
eu am camera visiniu cu alb.
cu albastru
merge bine ...CREM spre alb.

| ralurawrr a răspuns:

Buna.Eu cred ca ar fi bine sa alegi portocaliu.Este perfect si in acelasi timp albastru si portocaliu(Orange) sunt complementare.Pa si sper sa alegi varianta mea este foarte buna deoarece o pritena a folosit acest sfat.Pa.

| MatiesIonut152212 a răspuns:

Roz