| anonim_4396 a întrebat:

Ma intrebam ce culoare sa imi zugravesc camera daca mobila este maro foarte deschis-crem, cu albastru. Trebuie sa mentionez ca am o camera destul de intunecata.

P. S:daca stiti cumva un site cu modele pentru pereti...

Răspuns Câştigător
| danutza a răspuns:

Un caramiziu deschis mobila mea este la fel si merge f bine smug

6 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Un bleu deschis obtinut din nuanta albastru marin!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi la un magazin cu produse pentru decoratiuni interioare, iti vor da un catalog de unde te vei inspira si chiar sfaturi utile.Tot acolo iti pot da vopseaua in culoarea aleasa facuta pe calculator. Eu asa am procedat si nu mi-a parut rau.

| ViVi a răspuns:

Http://www.decodesigninterior.com/ intra aici au de toate ce te-ar interesa
:-*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult pentru ajutor...in special lui danutza!

| carlita_4462 a răspuns:

2pereti albastru azur iar ceilalti 2 pereti un albastru mai inchis doar o idee.