| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, as avea si eu o mica problema. A inceput sa-mi placa o fata, pana aici totul normal. E isteata, frumoasa, draguta si pare mult mai greu de impresionat. Va rog sa-mi spune-ti ce sa ii zic. Repet e o fata inteligenta si e destul de greu de cucerit.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Pey trebuie si tu sa fii inteligent si sa nu pari emotionat cand stai de vorba cu ea. Trebuie sa fii normal, sa nu incerci sa te dai mare. Insa amuza-te si zambeste ca prinde bine. Nu fii ospataru ei dar totusi bag-o in seama. Vorbeste cu ea si vezi ce-i place si ce nu. Daca vezi ca iti acorda atentie esti pe drumul bun, daca nu, nu o sufoca. Si vezi ca s-ar putea sa te joace pe degete, daca ti se pare ca nu e in regula incearca sa nu o mai bagi in seama asa mult, va veni ea la tine. Succes! happy si o vara frumoasa!

5 răspunsuri:
| missdeny a răspuns:

In primul rand afla daca si ea te place dar daca nu te place eu zic sa renunti. Vezi daca poti sai faci un ciuda ca altcineva si daca chiar ii e ciuda inseamna ca tine la tine foarte mult sper ca te-am ajutat.

| AlExAnDrA_8778 a răspuns:

In primul rand vezy daca te place
la mie uneori mi se intampa sa ma balbai, sa vorbes fara sa gandesc ma uit de dupa respectiv...in fine
iar daca siti ca nu te place ori renuti ori o bagi cat mai des in seama, treci pe langa ea, baga-te in vorba dar fara sa zici ceva concret
sau deveniti buni prieteni ca sa va puteti cunoaste
si peurma usor usor avansezi dupe ver-o luna-doua ii spui pe mess ca o placi in felul asta la inceput pana sa ii zici o sa poti sta cu ia fara sa suspekteze nimic

in fine dk ti-a fost de ajutor c am sz plzzz FUNDA

| Tetris a răspuns:

Hei bună și ție. Păi, fi.serios, indiferent, să nu vadă că ești mort după ea. Află ce îi place, și poate aveți gusturi comune despre care să vorbiți. Spune-i doar că o placi, și întreab-o cum poți să o convingi, sau dacă e reciproc.

| alex_2078 a răspuns:

Multumesc foarte mult v-as fi oferit funda tuturor insa site-ul nu imi permite asta. Inca o data v-a multumesc si sa aveti o vara cat mai placuta!

| deea_3635 a răspuns:

Pai te duci la ea si o iei si u mai usor nu iti da aere si alea sp frumos ca e draguta ca ti-am placea sa va mai vedeti