| glamurka a întrebat:

Salut tuturor

Dca sincer... mi-e frica pentru primul sarut... si stiu ca citi baieti sau zbatut pentru asta de la mine... dar eu oricum nu pot face acest pas... mi-e frica(idee n-am de ce)...si cind ma gindes la asta parca ma iau niste fiori, vreau sami inving teama...in viata toti imi zic cas indrazneata si mul glumesc... dar uite ca aici n-am idee ce sa fac si cum sa ma comport... poate vi se pare absurd si va rog sa ma scuzati...

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Si mie mi-a fost frica...eram agitata si foarte nelinistita dar pana la urma am inkis ochii si a trebuit sa se intamplesmugsmugasa ca dai bataie:p

succes!

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Mare vrajeala...asteapta si tu sa cresti si inchizi ochii cand o sa fii sarutata.si asta e tot.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu te gandi la el, ca atunci cand o sa ie sa ie pe neasteptate, de vis, ca sa nu il uiti niciodata.

cami
| cami a răspuns:

De ce l-ai mai pus pe "cati"?
Ma faci sa rad, laughing, imi cer scuze... Nu, nu e absurd! ai 11-12 ani? O sa-ti treaca teama happy. Inchide ochii, si. si, si. vei vedea tu happy

| Casiana a răspuns:

Cand vei gasi baiatul potrivit, teama va disparea, si vei simti ca ai toata increderea in pasul pe care urmeaza sa il faci! Succes!

Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti fie frica. daca simti nevoia o vei face. daca nu stii tu stie el. daca nu stiti nici unul veti invata amandoi impreuna. oricum primul sarut il vei tine minte ca si pe barbatul sau femeia cu care-ti vei pierde virginitatea.important e sa vrei, sa iubesti si sa merite pentru ca amintirea sa fie una placuta.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti mai fie teama, nu-i mare branza chatterboxtu nu trebuie sa faci mai nimic big grin doar inchizi ochii si de acolo se rezolva totul happy

mult succes la sarutat kiss***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica. E super tare :X. Asa ca nu mai fi asa de speriata! Incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o sa vina de la sinelove strucksi eu eram la fel.mult succes scrie´ne cum a fostbig grin:*