| dc5467 a întrebat:

Salut tuturor! De cateva saptamani ma inteleg foarte bine cu o fata, insa nu am curajul sa-i dau primul sarut si sa-i spun ca o iubesc mult.Nu stiu cum sa actionez, nu sunt deloc carismatic si mi-e frica sa nu o pierd incercand ceva cu ea, pentru ca imi este si f buna prietena. Ma puteti ajuta cumva? Poate cateva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| amdr001 a răspuns:

Mai intai demonstreaza'i ca o meritiwinking adica, fa'o sa aiba incredere foarte mare in tine, ajut'o cand are nevoie, poarte'te frumos, mai bate'i apropo'uri cum ca voi doi sa fiti impreuna, vezi cum va reactiona. apoi, la un moment dat, cat de curand, ii vei spune ce simti pentru ea, si o vei saruta'o! Bafta!