| ClaudiuIasi93 a întrebat:

Salut tuturor.

Fetelor ce parere aveti despre baietii cu nasul mare?
Cum ar trebui sa se imbrace, ce coafura li s-ar potrivi?
Cum ar trebui sa se comporte?

Răspuns Câştigător
| fantabau a răspuns:

Hei stiu cum e sa fii diferit, ai impresia ca esti nimic si daca ai alt ceva ce nu au alti asta nu inseamna ca trebuie sa te complexezi. Stiu ca suna ciudat dar dar anume ca esti diferit te face deosebit si minunat daca esti un om bun si cu inima mare toate calitatile bune o sa le astupe pe cele rele stii daca asta-i o descriminare si cel mai e ca ti o adresezi tie.

1 răspuns:
| Biiskrem a răspuns:

Tu ai o problemă cu capul ori încrederea în sine e zero. Nu poți cataloga oamenii și impune ce e bine și ce nu după mărimea nasului! Ești așa cum te-a lăsat Mă-ta Natură. Te îmbraci și te tunzi cum vrei, cum îți place. Iarăși, comportamentul e o chestie care-ți aparține, că doar nu scrie în cărți că ăia cu nasu' mare sunt într-un fel. Asta n-are nicio legătură cu însușirile tale morale. E pur și simplu ceva insignifiant.