| cosmo123 a întrebat:

Salut tuturor. La intrebarea pe care o pun as vrea tot felul de raspunsuri. Si de la genul feminin dar si de la genul masculin
Cand spun :"o fata darnica". La ce va ganditi prima oara?

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

blushing Lusinica... laughing)))

| Neo12 a răspuns:

Mă gândesc că e darnică în sensul că dăruieşte oamenilor diverse lucruri.
O zi bună!

| 123456789qwertuiop a răspuns:

La o fata darnica generoasa ii ajuta pe alti, etc.Chiar nu stii ce insemna darnic/darnica?

| clickerul a răspuns:

Depinde acum, dacă e sa răspundă un bărbat sunt și aici mai multe categorii:băieți, tineri, bărbați și vârstnici.