| jutsawonder a întrebat:

Intrebarea e mai mult pentru persoanele de sex feminin, dar sunt bine venite si persoanele de sex masculin cu raspunsuri. Ati iesi la o cafea cu un barbat care va abordeaza pentru prima data pe un site de socializare fara sa aiba poza postata la profil sau date despre el? Abordarea lui sa fie una de genul: "buna. deranjez? vrei sa iesim la o cafea sa ne cunoastem?"

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am iesit o singura data la un suc, ziua, intr-un loc foarte cunoscut. A fost plictistor si ne-am dat seama amandoi ca de fapt nu avem nimic in comun.

| Liviu a răspuns:

Depinde...daca as vrea ceva misterios probabil...insa mi-as cantari sansele in mod egal big grin

| Zazu a răspuns:

Am standarde diferite si probabil ca niciodata nu m-as intalni cu un barbat intalnit pe un site de socializare pentru " a ne cunoaste mai bine".
Si daca ar avea fotografia si datele adevarate despre el, asta ar trebui sa ma faca sa ma razgandesc?
Pretind ca stiu ce vreau si ca imi respect niste principii, care nu mai sunt valabile pentru multe femei sau barbati.

| Lexy ♥ a răspuns:

NU!
Oricum pune intrebarea la misto, si pe langa tine a mai abordat 100 de fete cu acelasi text.Pe mine una nu m-ar atrage cu absolut nimic o simpla fraza aruncata la misto daca tine, tine daca nu NU!

| stresat a răspuns:

Daca vrei sa fii violata sau mai rau, intalneste-te cu persoane despre care nu stii nimic, nici macar cum arata.

| tuGatita a răspuns:

Sigur ca NU. doar daca as fi beata sau disperata, daca nu mi-as gasi un iubit oricat as cauta. Cine stie de ce surprize ai parte? vreun "peste" ceva. Mai intai ceri o poza cu el, dar sa fii atenta sa nu fie una luata de pe net, il intrebi cate ceva despre dansul apoi iesiti. Dar asa aiurea, mai bine nu. de obicei cei care abordeaza domnisoare in felul aceste, pe site-uri de socializare, inseamna ca ori sunt urati, ori ciudati, ori au peste 35 de ani... daca ar avea poze si cateva date ar fi ok..bafta, ai grija de tine!

| jutsawonder explică (pentru tuGatita):

Iti multumesc pentru raspuns! Eu am pus doar intrebarea si vroiam sa vad ce parere au si alte persoane de sex feminin si in niciun caz sfaturi legate de barbatii de pe astfel de site-uri, crede-ma stiu ce se poate ascunde in spatele unor astfel de profile si cam ce gen de barbati sunt, sunt mult mai mare ca tine cu mult ca varsta. Insa sunt bine venite aceste sfaturi pentru alte domnisoare care nu stiu aceste lucruri si se "avanta" in discutii cu barbati de pe net.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
In nici un caz deoarece cine stie ce se intampla!

| Camelisa a răspuns:

Cu siguranta nu.

| Shmoopy a răspuns:

Nu, nu, nu, nu, nu siii surpriza, nu.

Pe bune, ai o multime de ocazii sa socializezi, doar n-o sa-i alegi pe cei mai dubiosi. laughing