| Anonimus11111 a întrebat:

Salut tuturor! Ma adresez in special celor care au experienta in domeniu calculatoarelor, dar astept si alte opinii. Vreau sa-mi cumpar un laptop intre 1500-2300 lei (maxim pana in 2500 lei). Folosesc leptopul pentru jocuri si internet ( mai mult pe jocuri) si nu stiu ce laptop sa-mi iau, insa vreau sa fac o alegere buna sa fiu multumit de primul meu laptop. Poate imi dati voi niste sugestii. Spuneti-mi si magazinul de unde pot sa-l iau! Astept cat mai multe sugestii! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| leftside a răspuns:

Daca il folosesti pentru jocuri alege unul cu placa video dedicata, alea rezista mai mult la jocuri. Incearca un HP, assus, Dell iar magazinele : altex, flanco, domo, diverta etc. funda?

2 răspunsuri:
| Anonimus11111 explică:

Am uitat sa adaug ceva! Vreau un laptop cu memorie, procesor si placa video mai buna ca sa nu am probleme cu aplicatiile mai pretentioase! Poate imi recomandati ceva de la magazinul altex dar si de la alte magazine! Nu conteaza! Multumesc pentru intelegere!

| Anonimus11111 explică:

Am uitat sa adaug! Vreau la laptop cu memoria, procesorul si placa video cat mai buna ca sa nu am probleme cu aplicatiile mai pretentioase! Multumesc pentru intelegere!