| rap4us a întrebat:

Salut, tuturor! Mama a adoptat o pisica si nu stim ce nume sa ii punem... Funda cele mai bune idei!

13 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Tummy

| vali1985 a răspuns:

Pisy,miny,mickey,deea,frumusica,miti.

| oOSaritaOo a răspuns:

Kitty :X sau Pufu, Tomy, Tom... :S sau Lucynda laughing)

| AliveOne a răspuns:

Freedom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aby,Dafy,Michy,Taby,Ducesa,Toulouse, Berlioz,Ame, Seele, Fay, Sole, Buffy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fifi suna bine...

| vladelvis a răspuns:

Pisy

| MerVeilleuX a răspuns:

Pufulete,mâțu,mimi.

| OFetita15 a răspuns:

Abel
Adele
Alice
Alissa
Alissia
Alma
Amy
Angel
Anna
Aphrodita
Ariel
Asia
Baby
Bagheera
Bella
Betty
Blanche
Blue
Bonnie
Candy
Capsunica
Carrie
Chelsea
Cici
Cleo
Clio
Daisy
Dale
Dalia
Daphne
Dee Dee
Delilah
Della
Delphi
Diva
Dolly
Dora
Dulce
Duna
Edith
Ela
Ella
Elma
Ely
Elysia
Emmy
Emy
Estela
Etna
Fabi
Fairy

| YrinaBubulina a răspuns:

Cred ca ceva care sa te amuze, gen: Whisky, Gogu... etc sau dragute, simpatice: Smotocel, Sissy, Dee-De, Puffy, Tweety, Tomi, Sury. Sau Hunter

| NuCredd a răspuns:

Puffuuu`love struck Puffuletteelove struck laughing)
Sau Fluffy.

| yellowcox a răspuns:

Felix, Mițu, Bety, Fluffy, Fulgușor, Garfield, Candy, Daisy, Dee-Dee, Dixie, Ghemotoc, Honey, Tom, Lady, Kitty, Madame, Miți, Muffy, Pussy, Sasha, Sylvester, Scotty, Teddy, Toby, Tweety, Thomas.

| WHiTecHocoLLaTe95 a răspuns:

Incearca sa-i gasesti un alint ceva,nu chiar un nume, ceva gen tigruta, tzutzy, switty, mitzunila, mitzuca...etcbig grin.Sper ca te-am ajutat