| XxXceterinaXxX a întrebat:

Buna mama o sa nasca o fetita saptamana viitoare si nu stim ce nume sa ii punem. Voi ce nume i-ati pune?

Răspuns Câştigător
| OoOsofiaOoO a răspuns:

Mie imi place foarte mult Clara,Nina,Sofia, Emy, Georgi

12 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Eu dacă aș avea o fetiță i -aș pune nume Larisa.

| AndaWest a răspuns:

In primul rand, felicitarihappyma bucur foarte mult pentru tine.
mie mi-ar placea numele aida sau kasya pentru fata mea

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Mi-e mi-au spus ca este un baietel pana cand am nascut si DE FAPT ERA O FETITZA. asa pe fuga am ales 2 nume care m-au impresionat cel mai mult PATRICIA-DESIREE. fundita?

| zelda a răspuns:

Georgianablushing

| TheCritic a răspuns:

.Felicitari,un copil e o binecuvantare! Eu i-as pune Emma,Adela,Diana,Adriela,Iris,Theodora, Bianca, Alexia/Sunt foarte multe nume frumoase pe care i le puteti pune.Eu am o slabiciune pentru April si Eloise dar si pentru numele pe care le port eu Iris si Alessia.

| katty_6203 a răspuns:

Alexandra sau Elena!

| Cocoa a răspuns:

Maria[cel mai simplu si mai frumos nume posibil]happy

| Iiulia a răspuns:

Ofelia; Amalia; Rebeca; Sara; Angela; Lia; Iulia...

| Afdsa a răspuns:

Sarah,e un nume putin mai rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de Alexandra?

| Darius_6848 a răspuns:

Hmmmm eu daca as avea o fetita cu siguranta as avea o problema laughing
nu ma pot decide care dintre urmatoarele nume imi place mai mult : Nicoleta, Eliza, Isabela, Daria sau Laura big grin
sper ca ti-am dat o idee tongue

| DeEuTzA_9395 a răspuns:

Nicoleta,mihaela,denisa,andreea,cleopatra,bianca,geanina,alina,mia,nicol,ana-maria,cristina...etc. sper ca ti-am fost de ajutor; d funda?