| Zuzuboy a întrebat:

Salut tuturor! Nu stiu cum sa incep... Sunt impreuna cu o fata, nu de mult timp. As vrea sa-mi spuneti cum sa ma comport pentru. ca e prima mea relatie... Cum sa fac sa nu se plictiseasca si sa fie o relatie durabila? Sa nu fiti ironici :-P

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Comunicarea e cheia.Cu cat vorbesti cu ea mai mult si stii cat mai multe despre ea, cu atat iti va fi mai usor sa-ti dai seama ce vrea si ce nu vrea, ce-i place si ce nu-i place.Bafta!