| bluesky a întrebat:

Va plac manelele? Mie nu! Decat sa fiti ironici, mai bine spuneti da sau nu!happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
31 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu

| Bishop a răspuns:

Nu

| SweetCandy a răspuns:

Nu nici mie nu imi plac, tot ce inteleg eu din ele e ca sunt cantate de niste oameni cu nasul infundat care suferachatterbox suferachatterbox si iar suferachatterbox

| Swany a răspuns:

Nu

| pepe a răspuns:

Nu îmi plac.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie nu imi plac dar nici nu ii condamn pe cei carora le plac, fiecare cu gustul sau.

| Silvia a răspuns:

Nu... dar nu am nimic cu cei care asculta.Fiecare face ce vrea, asculta ce vrea.Am si prieteni care asculta manele... dar nu o fac de fata cu mine, pentru ca stiu ca nu imi place genul acesta de muzica.
Si pana la urma... ce conteaza? Nu am vazut pana acum nicio intrebare despre rock, muzica clasica sau alte genuri muzicale cu referire la faptul daca noi ascultam sau nu.

| deejayra a răspuns:

Da imi plac...am o cultura muzicala mai dezvoltata si imi plac mai multe genuri de muzica.
P. S.:Cand spun manea nu ma refer la ritualurile pentru ploaie facute de rromi...ma refer la manea adevarata, sarbeasca, arabeasca, greceasca...aia e manea

| Victoria a răspuns:

Nu

| M4RK a răspuns:

NU! Anti-manele

| Grimalkin a răspuns:

Categoric nu.

| Sabwy a răspuns:

Uras manelele mai mult decat pe dracu

| Orannginna a răspuns:

Am ascultat manele bune (exista si asa ceva, te asigur) pe vremea cand existau, dar acum nu. In nici un caz! Dar nu am nimic cu persoanele care asculta, asta este, fiecare cu optiunile lui. Am mai spus'o si'o repet: nimeni n'o sa'si schimbe gusturile doar pentru ca nu place altuia.winking

| soseta ucigasa a răspuns:

Nu! anti-manele si impotriva celor care asculta!

| -=AleCS=- a răspuns:

Nu!
Le urasc!

| Marry:X a răspuns:

Buna.Nu,nu imi plac manelele, deoarece nu au nimic frumos in continutul lor, toti vorbesc numai despre bani, femei, avere etc si nu suport asta. Pa pa:*

| Aurelia a răspuns:

Nicidecum:-&

| gabytza1994bm a răspuns:

Nup! x_x

| iryna_4737 a răspuns:

Nu le suport! nu inteleg de ce unora le place:&pentru mine nici macar nu reprezinta un gen de muzica.cred ca si primitivii ascultau(in felul lor) ceva mai de calitate decat m. a. n. e. le

| alin88 a răspuns:

Nu! Maneaua e prostitutie muzicala.

| BabyRosse a răspuns:

NU! Anti-manele

| metonst54 a răspuns:

Nu. Anti manele, si da am ceva cu cei care asculta.

| alexandra_3253 a răspuns:

Au fost sute de intrebari pe tema asta...
mie una nu imi plac...
eu sunt mai mult cu hip-hopul sh house...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, mie nu imi plac, dar sa stii ca in mod normal gusturile nu se discuta^.^!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mie îmi place maneaua, ce faci, mă înjuri? Dă-i drumu, dacă te simți bine!
Gusturile nu se discută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! le urasc din tot sufletul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric NU!

| InGeR_6570 a răspuns:

Nu imi plac happy