| Oklahoma112 a întrebat:

Salut tuturor! O problema nu am, vreau doar sa va cer o parere. Am o relatie cu o fata care este din aceeasi clasa cu mine. Fiind o relatie este afectiunea aia, voi ce spuneti despre a arata acea afectiune in incinta scolii, in clasa? Eu cel putin sunt acel gen de om care nu vrea sa "se arate"
Daca gasesc cea mai buna parere DAU FUNA! big grin
*Sa fiti iubiti

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Da, de acord! E urat sa mergeti intr-un colt si sa va apucati sa va mozoliti. Mi se pare dragut daca totusi sa va tineti de mana, sa radeti, sa stai impreuna, sa va aruncati priviri pe ascuns, si maxim un pupic pe obraz, asta ar fi limita. Sincer si eu aveam hiba asta la inceputul clasei a 9-a, insa acum sunt mult mai degajata din acest punct de vedere( nu intelege gresit, si acum sunt precauta- te uiti stanga dreapta si daca nu vine niciun profesor, un pupic pe obraz merge) laughing ideea e sa nu exagerati, si cel mai important sa ii comunici asta si partenerei, sa nu se simta respinsa, eventual.Stabiliti de comun acord limitele, bafta!

| Oklahoma112 explică (pentru AdelaElena88):

Sa fim de comun acord e clar big grin Mersi mult de parere

| AdelaElena88 a răspuns (pentru Oklahoma112):

Cu placere big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Atata timp cat nu e in vazul profesilor si nu e nimic exagerat nu e nicio prolema. Nu sunteti primul sau ultimul cuplu dintr-o incinta scoalara. laughing Daca va tineti in brate, de mana, si eventual un pupic inocent, n-o sa va zica nimeni nimic, din contra.

| NAT0 a răspuns:

Dar normal, dacă vrei să te expui. De ce nu.laughing Dar dacă ești genul ăla de tip care se uită după curul alteia, mai bine nu.
Ăh, te poți duce în ultima bancă și poți s-o iei în brațe, s-o săruți și ce mai vrei tu. Dar dacă nu vrei să arăți. Nu arăți. Doar vorbești cu ea maxim s-o iei de mână. Și încă ceva, vezi ce vorbești cu ea că se poate vărsa în fața colegilor după despărțire. Eu îți urez să-ți țină dar. Ai grijă ce vorbeși. Mai ales că e din clasă cu tine să nu se formeze clasa în două grupuri după.
Salut.

| Roliii a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie neaparat rusine si sa-ti pierzi si timpul cu asta, uite eu recentam agatat-o pe una pe strada (zona de cluburi) si in al 2 minut am mozolito de fata cu prietenii laughing