| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Tocmai ce mi-am luat si eu un joc si am vrut sa schimb rezolutia, dar din greseala am pus o rezolutie grestia. Acum cand intru in joc imi apare ecranu negru si scrie pe un dreptunghi alb : PC OUT OF FREQUENCY 75. 0KHZ 60.0HZ.

L-am dezinstalat, l-am reinstalat si tot asa. Dupa ce intru in el trebuie sa dau restart la PC, deoarece imi apare chestia aia de mai sus. Putin ajutor cum as putea schimba rezolutia?

3 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

Da un escape cand iti apare chestia asta sau daca nu dai la proprietati si dai sa mearga in rezolutie de 640*480 parca.

| anonim_4396 explică (pentru johnyxus):

Eu am rezolutia la PC de 1280x1024 crezi ca o merge daca scad la 640x480?

| johnyxus a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da si dupa umbli din nou la setari resetezi la rezolutie normala.