| Ionuț_Eduars_1987 a întrebat:

Salut, unui prieten de al meu i s-a furat contul google, am incercat sa il recuperez dar nu merge, pai vreau sa intreb daca ma duc la politie ma ajuta? ii da amenda ceva? Cel mai bun comm(FUDĂ)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu ai dat prea multe detalii, adica cum i l-a furat stia parola emailului de la acest cont? Ma rog, tot ce iti pot zice ca logic ca politia nu ii face nimic pentru asa ceva

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Politia te ajuta daca ti s-a furat ceva din casa, nu cand ti s-a furat un cont virtual.
Contul de google nu se pierde, se poate cere sa retrimita la adresa de email cu care s-a facut acel cont, o noua parola provizorie care sa-i permita sa intre in cont, dupa care el isi poate face o noua parola, pe care numai el trebuie sa o stie.