| Cristi1305 a întrebat:

Acum ceva timp am primit o teapa si cineva mi-a furat contul de google play, iar cand am incercat prima data sa il recuperez in loc sa scriu "@yahoo.com" am scris "@yaho.com". Exista un mod prin care sa imi recuperez contul?

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Pai dai din nou si scrii "@yahoo.com", daca ai numarul bagat sau ex cum e la google "Numele primui profesor" si etc, poti sa-l recuperezi, dar daca nu, nu il vei mai putea recupera.

1 răspuns: