| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumoooos de tot sa-mi spuneti cat mai urgent ce nume pot pune pe facebook ma numesc alexandra. Ce nume pot pune gen alexandra băă...si alte exemple va rog din inimaa!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandra Abramburika, Alexandra Aleee, Alexy Alexy, Alexy Alexandra.Bafta!

| AAlinaaa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti pui numele tau real, deoarece facebook este un site de socializare, si e cam ciudat sa iti pui numele "alexandra baa", mai ales ca facebook nu e hi5, dar nici mult nu mai are pana o sa devina hi5.

| innutza13 a răspuns:

Pey te poti numi AlleXa Sl sau Alle Baw... funda?puppy dog eyes

| Girnet_Doina_1993 a răspuns:

Poti incerca (SANDA) (Alex-Sandra)(SALAMANDRA)(ANDRA-ALEXSANDRA)....si asa mai departe