| Aniella24 a întrebat:

Ce nume imi pot pune pe facebook la "NUME ALTERNATIV"? Ma numesc Alina.
VA ROG RASPUNS URGENT! Ofer funda primului raspuns care mi-a fost de ajutor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mihnulet a răspuns:

Puneti numele tau real ca ori cum nimanui nu-i pas de numele de pe facebook ci de ce postezi

2 răspunsuri:
| cristiano2000 a răspuns:

Acolo scrii spre exemplu Alinutza si o sa iti apara in paranteza pe peretele tau langa numele tau de facebook(care o fi ala) Funda plsbig grin

| Aniella24 explică (pentru cristiano2000):

Eu am zis ce nume sa imi pun, nu unde dau ca sa imi pun nume!laughing