| SebySeLL a întrebat:

Salut!
Vin cu o intrebare in legătura cu profesiile in legătură cu domeniul auto.
Termin un profil uman, precizez că nu am făcut matematică, fizică si chimie.
Vreau ca o meserie de viitor să fie legat de mașini, exceptând meseria de mecanic, tinichigiu, vopsitor, samsar auto, etc.
Ce m-ați îndruma?
Precizez ca nu vreau să urmez facultatea de Autovehicule Rutiere, nu sunt îndeajuns de pregătit

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Am ințeles ce nu ai vrea.
Dar totuși, tu ce ai vrea să faci meserie sau facultate?

| SebySeLL explică (pentru sierra1):

Nu știu nici ce facultati mai sunt pe lajga cea de inginerie mecanic, autovehicule rutiere.
Iar pe internet nu gasesc așa ușor ce vreau, de aia vin cu intrebarile aici.