| AnTiBioTic a întrebat:

Vineri am cazut si mi-am facut o lovitura "frumoasa" de atunci ma cam doare osul tibiei la incheietura cu genunchiul, iar muchiul tibialis anterior imi este amortit (nu-l simt). Cam ce ar putea fi? FUNDITA!

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Fugi la Foisor la Spital si spune acolo ce ne spui si noua si un doctor o sa iti raspunda la toate aceste intrebari. Nu sta asa! mai ales ca TPU nu poate fi dispensar on line, nu ne putem da noi cu parerea despre suferinta oamenilorsi in mediul virtual! Multa sanatate!