| SweetyNuta a întrebat:

Salut, vreau și eu niște mesaje de NOAPTE BUNĂ, ceva drăguț!

Fundiță!

Răspuns Câştigător
| Caty07 a răspuns:

,, Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iar ingerii sa-ti indulceasca visele… inchide ochii si voi fi langa tine. Te iubesc. Somn usor!''
,, As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune noapte buna…''
,, In ochii tai ca 2 stele vad doar luna fara ele, Care ingina incetisor-Noapte buna puisor''