| SweetySweet a întrebat:

Vreau si eu mesaje de noapte bună :X
Cele mai frumoase FUNDIȚĂ!:*

Răspuns Câştigător
| Alexxxxxxx a răspuns:

1. Noapte buna, scumpul meu ingeras! Sper sa visei atat de frumos…Iar dimineata sa spui ca ai dormit ca un copil. Sa dormi bine scump ingeras! Somn usor! :*

2. Noapte buna, sper sa visezi ceva frumos si dragut la noapte: pe mine normal, la ce te gandeai?

3. Te iubesc numai pe tine. Doar la tine ma gandesc.Tu esti totul pentru mine. Chiar si viata ce-o traiesc. Somn usor. Te iubesc scump puisor! Vise frumoase!

4. As vrea sa fiu o floare in mainile tale, un zambet pe buzele tale, raza de luna care iti spune seara: Noapte buna!

5. Te iubesc puiul meu, iti urez noapte buna si sa ne intalnim la noapte in vis si sa ne iubim la fel de mult ca si in realitate!

6. Tu esti alintul meu de noapte buna, sarutul delicat al fulgilor de nea, mangaierea tandra a vantului de vara, esti tot ce am si voi pastra iubirea ta adanc ascunsa in inima mea. Te iubesc!

7. Privesc catre cer si rog o stea sa te sarute in locul meu, luna sa-ti vegheze somnul iar ingerii sa-ti indulceasca visele… inchide ochii si voi fi langa tine. Te iubesc. Noapte buna!

funditabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| Mada_4034 a răspuns:

Noapte buna, sper sa visezi ceva frumos si dragut la noapte: pe mine normal, la ce te gandeai?
Noapte buna vise placute baieti/fetele sa te sarute

Te iubesc puiul meu, iti urez noapte buna si sa ne intalnim la noapte in vis si sa ne iubim la fel de mult ca si in realitate!

Funda?

| blueyes13 a răspuns:

Noapte buna puisorul meu scump vise dulci si ingersaii sa iti vegheze somusorul:*

| Shatenna1999 a răspuns:

TE IUBESC si uita ca te saruta micuta ta big grin :X:X:X:X noapte bună ingeras :-) FUNDITĂ? big grin

| deutzap a răspuns:

Noapte buna somn usor ingerasii te-nconjor de la luna noapte buna iar de la micuta stea un sarut din partea mea.

Azi-noapte mi-am rugat ingeru sa te pazeasca. dar a venit ma devreme. si l-am intrebat de ce.a zimbit si mi-a zis cu un inger nu poate pazi alt inger.

De la un mic dracusor pentru un mic puisor, noapte buna somn usor eu pe tine te ador.

Noapte buna somn usor...
Te iubesc in dormitor...
Te iubesc si te ador...
Noapte buna Dracusor.

ASI MAI SCRIE
DAR MIE SOMN
>>>NOAPTE BUNA