| Blablablaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Vreau neaparat sa citesc ultimul volum din "Academia Vampirilor", intitulat Atingerea Umbrei. Stie cineva daca pot sa il gasesc pe net? Fundita.

2 răspunsuri:
| LuciTroll a răspuns:

Incă o prebubertară care a fost fascinată de Twilight...

| Blablablaaaaaaaaaaaa explică (pentru LuciTroll):

Făi, tâmpenia doare. În primul rând: îmi vine să vomit pe display-ul laptopului numai când văd titlul ăla demn de aruncat cu mazăre şi cu fasole-n el. În al doilea, Lucicăcat, nici măcar nu ştii despre ce e vorba. Aşa că ia-ţi dracu mâinile alea tastatoare de căcaturi de pe tastatură că doare la vedere.
În al doilea rând, am pus o întrebare tâmpită, când eram un copil tâmpit, pentru că Atingerea umbrei e volumu' 3, nu ultimu'. Aşadar, doi proşti care stau la taclale pe TPU. Hai să facem ceva util şi să ne cărăm amândouă (că presupun că eşti fată) la altă întrebare stupidă de pe TPU.