| anonim_4396 a întrebat:

happy Vreau sa cumpar un Samsung galaxy Fame dar nu sunt foarte sigura. Mai are cineva de aici?batting eyelashes Daca da, sunteti multumiti de el? thinking

Răspuns Câştigător
| InnaBotezatu a răspuns:

Eu am si sunt super multumita de el se misca destul de repede fata de alte telefoane. are camera super buna:X cel mai nou android. si destule aplicatii de care te-ai putea folosi. Chiar ti-l recomand si daca mai vrei sa stii ceva despre el imi lasi un msj. Pupici :*:* pa-pa.

| Lovedance144 a răspuns (pentru InnaBotezatu):

Cat tine bateria? Aproximativ thinking

| InnaBotezatu a răspuns (pentru Lovedance144):

Daca il folosesti in mod normal tine cateva zile dar daca il folosesti pentru aplicatii tine mai putin...in jur de 1 zi... 1 zi jumate.

| Lovedance144 a răspuns (pentru InnaBotezatu):

L-am cumparat.E perfect ♥

| InnaBotezatu a răspuns (pentru Lovedance144):

Sa il stapanesti sanatoasaa :* daca mai vrei sa stii cate ceva despre el imi spui happy

| VladPetcu a răspuns (pentru Lovedance144):

Iti merge temple run/Subway surfers? sau jocuri de genu?

| Lovedance144 a răspuns (pentru VladPetcu):

Nu ma joc jocuri de genu laughing