| rapa a întrebat:

vreau sa imi cumpar o janta la bicicleata de unde ii stiu marimea? adica de care janta tr sa iau pentru ca nu pot sa duc si bicicleta cu mine unde ii gasesc seria sau se ia dp seria dp cauciuc?sad pls help fundatongue

Răspuns Câştigător
| TommyMiller a răspuns:

Nu trebuie sa iei bicicleta cu tine ci numai sa notezi ce scrie pe cauciuc si daca ai norocul sa nimeresti un magazin unde sunt nu numai vanzatori ci vanzatori specialisti poti lua geanta corespunzatoare. Oricum, cred ca daca iei una gresita, poti merge sa o schimbi- asa fac magazinele serioase