| AllianceFan a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac o operatie la nas (rinoplastie), m-ar interesa pretul si daca se poate face si in Pitesti.

2 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Sunt multi factori care decid pretul, in primul rand consultate cu doctorul de familie, el o sa iti explice mai bine stiind stare ta de sanatate, apoi o sa gasst o gamada de medici care lucreaza la pivat si cre pot face operatia, dar o sa te coste, pretul nu e fix ci difera de la medic la medic si de complexitatea operatiei, sunt din Pitesti

| AllianceFan explică (pentru vocea):

Si sunt doctori care opereaza in Pitesti?