| youaremyfavouritecolour a întrebat:

vreau sa imi spuneti cum as putea sa ma machiez luni(incepe scoala). vreau sa arat bine?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu confuzi școala cu barul de noapte!
Fiind elevă este suficient un pic de rimel și un gloss de buze, fii naturală nu sorcovă.
Succes la școală!
Pa, pa.

| corolav a răspuns:

Dar ce, în prima zi de școală se organizează acolo un bal mascat?

| merylu13twilight a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te dai cu putin rimel si vei arată foarte bine.

| xlollypop a răspuns:

Ce aveti maaa k nu te machia la scoala. e foarte frum sa mergi machiata dar nu strident.de exemplu eu merg machiata in stilul dolly eyes si nu am probleme :*uite un link unde iti arata cum sa-ti faci dolly eyes:http://www.youtube.com/watch?v=DlFfsVr9BeQ&feature=related (mrg nu iti trebuie gene false-important e eyelynerul):*-stiu ca e destul de tarziu sa dau rasp dar acum e dsi mai bine ca e saptamana alfel:x

| flipper77 a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa te machezi strident.Rimel,un gloss si un pic de fard!