| BibiBri a întrebat:

Cum as putea sa ma machiez la scoala? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Smilee4Mee a răspuns:

-Fond de tenbatting eyelashes
-Rimel; xx
-Obrajori rosii>; d<
-Tus sau creion pentru ochiiwinking
Bafta! Papion?smug

| Smilee4Mee a răspuns (pentru Smilee4Mee):

-Un ruj deschis sau gloss:*
Alege culori precum :crem, bej, portocaliu deschis, chiar si maro

7 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Un pic de gloss sau balsam de buze (roz deschis sau un portocaliu gen piersica), putin rimel daca este nevoie si putin fard de obraz.

| wertori a răspuns:

Ceva simplu : un fard maroniu sau bej, eventual o dunga subtire de tus sau creion negru, rimel si un ruj pal de culoarea buzelor.

| zozo74 a răspuns:

La baie in fata oglinzii cand nu este aglomeratie. Bafta

| CrinaC a răspuns:

Fond de ten, gloss si rimelbatting eyelashes simplu si frumos

| PrayForGaga a răspuns:

Pai ai putea sa-ti dai cu fond de ten, rimel, cu putin fard de culoare cat mai apropiata pielii si putin luciu de buze. Sper ca te-am ajutat.