| 123456FOREVER a întrebat:

Salut,vreau sa ma duc la un club de fotbal (portar) si am 14 ani.credeti ca este prea tarziu.mai merita sa incerc ca din cate stiu trebuie sa te apuci de fotbal devreme pe la vreo 8-9 ani.

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Iti dau un simplu exemplu Lionel Messi s-a apucat la 18 ani de fotbal,sa vezi ca nu e cum crezi tu, iti trebuie vointa, ambitie, pasiune, mai multe vezi pe parcurs daca acesta iti este viitorul

2 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Poti sa te apuci si la 20 de ani. daca ai talent.

| Maryan_Saceanu_2001 a răspuns:

Lionel Messi nu s-a apucat la 18 ci a fost crescut la academia Barcelonei