| AnAcondaaa a întrebat:

Salut.vreau sa-mi ziceti si mie cum sunt marimile astea
XXL-pentru ce varsta
XL
L
M
S
am 14 ani 1m si 66cm si vreau sa-mi iau haine online pentru ce varste sunt marimile de mai sus?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://www.brandsaddict.ro/index.php/p/2/marimi
PS. Orientează-te în funcție de kilogramele ce le ai, de constituția ta, de dezvoltarea ta, nu au nici o legătură cu vârsta :D!
Mărimea XS e cea mai mică dintre mărimi, iar XXXL e pentru oameni..supraponderali (grași)!

| tpuforyou a răspuns:

Buna! Depinde acum de material poti sa porti un tricou de bumbac marime M si la alt tricou din material sintetic marimea XL!