| Robertttttttt a întrebat:

Salut vreau sa stiu ce inseamna pentru voi Sahul!? Eu sunt jucator, astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| CryssCrySta a răspuns:

Un joc, care necesita concentrare si trebuie sa stii anumite reguli(si eu joc dar sunt incepatoare).

| ioiokikimiki a răspuns:

Si eu sunt jucator chiar bun si eu stiu ce inseamna sahul pentru mine fiindca-l joc de ani de zile, insemna arta intelepciunii care se poate dobandii doar prin munca, concursuri, premii, medalii si apoi cupe.
E adevarat ca sahul este greu dar in acelasi timp e si foarte frumos.
Deci:SAHUL PENTRU MINE INSEAMNA PASIUNE, ARTA, GANDIRE, MUNCA, FERICIRE SI LOGICA.(stratrgie, tactica tehnica...etc.)

| horia9 a răspuns:

Shacul ste jocul minti.