| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu ce inseamna pentru voi cuvantul/starea sexy? cum il definiti? astept raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Eu am 2 variante pentru. a defini acest cuvant!big grin
sexylove struck: prin starea emanata, prin miscari, zambet, parul care sta asezat intr-un fel, poate niste haine maaismugadica sexy frumos cum ar trebui sa fiehappy
si sexy din ziua de azi: vulgar, fuste scurte pana sub fund, tricouri foarte decoltate si transparente, sutien cu push-up etc etc!:-& asta nu!straight face

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca are relevanta varsta pe care o ai. am pus aceasta intrebare pentru ca se confunda cuvantul frumos cu sexy-vulgar. si nu prea am auzit ca cineva sa vrea sa arate frumos, ci mai degraba sexy.happy

| Ana_9389 a răspuns:

Ce prostie mai intrebi si tu! tongue cati ani ai?