| MissLove33 a întrebat:

Salut, vreau sa va stiu parerea, eu am 160cm si 45Kg, am virsta de 13 ani ...Cum credeti trebuie sa mai slabesc?(daca da va rog niste retete)

3 răspunsuri:
| eulliric99 a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti.E perfect asa. Daca te-ai putea mentine.

| daniruxi a răspuns:

Eu zic ca esti foarte ok asa, dar daca chiar vrei sa mai slabesti, incearca sa reduci incetul cu incetul din dulciuri, ca deodata nu e bine. Ai sa vezi ca doar reducand zaharurile poti slabi.

| daniruxi a răspuns:

Sincer eu cred ca e foarte ok cum esti.Gandestete si la sanatatea ta... nu e ok sa fii foarte slaba.Dar daca totusi vrei sa slabesti, incearca