| Ayonim a întrebat:

Buna, as vrea sa pun undeva la 10 kg pe mine fiindcă am 160cm și am numai 45kg, vreau sa pun mai mult pe picioare fiindcă sunt ca doua scobitori, vreau sa am cumva un fel de pear body, ceva sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sfaturi? fa sport.
Chestiile de genul asta vreau 10 kg, vreau 16 kg vreau sa slabesc 20 de kg in 2 luni de zile sunt total gresite.

Poti lucra o anumita zona, insa rezultatele vin in timp.
E nevoie de multa munca.

Tu ai 2 scobitori zici si ce crezi ca in 2 luni de zile poti avea picioarele unui fotbalist de performanta?

E nevoie de sport, la picioare poti face sala, fotbal, rugby
Pe langa sport e nevoie de o alimentatie pe masura, de odihna si acolo unde este necesar de suplimentarea cu proteina si sau carbohidrati.

| Ayonim explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc de răspuns, asta știu și eu ca nu pot sa fac ceva in scurt timp

| Ayonim explică:

16 ani

| Ayonim explică:

Nu fac sex fiindcă încă nu mi-am început viața sexuală