| Iuliutzzza18 a întrebat:

Vreau si eu multe statusuri! Noi daca se poate! Pentru cele mai frumoase dau fundita! :*

1 răspuns:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Si poti sa pleci, ca nu te caut. happy

Si doare sa vad cum tot ce si-a dorit dispare!

Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua

Pentru ca doar tu stii ce e mai bine pentru amandoilove struck

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?

Si cu toate astea. tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vine

Fiecare zi e speciala. Oricum e plin de atractii. Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.winking

Viata este precum o melodie frumoasa, numai versurile sunt o incurcatura rolling eyes

Te maturizezi prea greu.Sa stii ca eu nu sunt ma`ta sa te iert mereu!

Have fun, baby :*

Nu-i nimic, pentru că ador felul în care mă minţi doar ca să te scoţi. :*

Cand vine vorba de el, sunt o persoana egoista blushing

I can't wait to see ya; x

I want your everything, as long as it’s free smug

Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori. day dreaming

Si totusi esti chiar tu, cel care imi reda zambetul; x

Oh all I ever wanted, was to see you smiling love struck