| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un raspuns complet si de la cei care stiu. Vreau sa ma duc la strand sa ma prinda soarele. Cu ce crema sa ma dau? daca ma dau cu lotiune de plaja, trebuie sa ma dau si cu factor de protectie? Recomandati'mi creme despre care aveti o parere excelenta. Mentionez ca am pielea mai deschisa la culoare si de fiecare data ma prinde soarele mai greu. Pot sa ma dau doar cu lotiune de plaja separat sau doar cu o crema de protectie? Multumesc

1 răspuns:
| Rebelushh_Stefy_1998 a răspuns:

Ai spus ca ai pielea mai deschisa la culoare, deci te inteleg perfect pentru ca si eu m-am confruntat cu aceeasi problema.
Din fericire, mi-am dat seama ca lotiunile si cremele de plaja nu ma ajuta foarte tare. Mi-a fost recomandat uleiul de plaja de la NIVEA cu ulei de masline. Daca il vei folosi o sa obtii un bronz de invidiat.
Nu e nevoie sa te mai dai si cu altceva, deoarece are el in componenta sa tot ce e nevoie.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Funda?