| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau un server privat (de preferat GM-MODE) de metin2.

Mulţumesc happy

22 răspunsuri:
| xSoulOfLight a răspuns:

DeathYTMT2 server de GM mode e deschis doar in weekend si in timpu scolii de la ora 6 sau 6:30
http://deathyt2.weebly.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îţi dau fundă dacă îmi spui dacă e vre unu gm mode, sau care are şhopurile cele mai dezvoltate (iteme).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tare as vrea si eu sa stiu daca exista da nu stiu zau.adika...daca toti ar fi gm... ce sar mai alege din joc? toti ar face ce vrea nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing metin2tim.ro? e cel mai praf server!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Global metin2 ii cel mai tare sv iti da magiile la P, cresti repede iti da tot +9 (armuri, arme, bijuterii) si ii super fain

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sakura alea sunt sv gm mode sau pvp? lool laughingrolling on the floor

| Craftt a răspuns:

Deci îţi voi da fundă dacă îmi zici care e gm mode, sau care are shopurile cele mai dezvoltate, te dă lvl cel mai mare, mersi happy

| jagoarul99 a răspuns:

Site:www.metin2av.ro

funda?

| victor06 a răspuns:

Http://www.pvp-metin2.ro/... te da cu lvl 127 de la inceput si inventaru plin de iteme legendare

| CristiPrunaru a răspuns:

Stiu eu 1 dar trebuie sa donezi 5 euro pentru a fii ce vrei tu gm-sga etc metin2 pvp http://www.pvp-metin2.ro/

| SandaConstantin1 a răspuns:

Ma daca vreti un metin in care sa te dea la inceput [GM] de ce nu iti creezi singur unu?

| PiraterisTdeMic a răspuns:

E pvp pvm e frumos.cu hamachi http://metin-global.bigboardlive.com/

| MaestrulTau a răspuns:

Ia bagate pe Metin 2 HotStyle rate 3000% (dar nu tot tmp happy si cate 800% sau 1000% irm tari 5 kinguri si altele. Tahnks happy

| Vlasin_Vlad_1997 a răspuns:

Daca vr sv gm mode fa-ti u un sv care sa fie al tau si gata esti gm!

| MrJoker a răspuns:

Http://revelationmetin2.dyndns.org/index.php servar Gm mod, pvp cu mc intrati e super tare