| hoLigan a întrebat:

Salut ziceti-mi si mie cele mai tari si cele mai de groaza filme ce exista in toata lumea asta
am vazut multe da tot nu m-am speriat vreau ceva ce ma sperie cu adevarat

3 răspunsuri:
| Trolli a răspuns:

Dawn of the Dead, Night of the Living Dead, 30 Days of Night, Black Christmas, The Ring, Salem’s Lot, Mirrors, Saw.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacalaureat 2011 a bagat in groaza 50% din spectatori, am inteles ca a fost atit de real ca plingeau si parintii lor de mila.Eu zic sa pui mina la carte ca sa nu traiesti cosmarul lor