| Flr_Florin_1997 a întrebat:

Vreau si eu un film de groaza, dar sa fie bun
Am vazut multe filme, dar vreau unu care sa ma sperie cu adevarat
Dau funda pentru cel mai bun film!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Drag Me To Hell (2009),The Unborn (2009),Case 39 (2009),Martyrs (2008),The Green Inferno (2013),The Mist (2007)

| Flr_Florin_1997 explică (pentru faramatania):

Le-am vazut aproape pe toate, dar The Green Inferno, The Mist si Martyrs par interesante
Mersi happy

| faramatania a răspuns (pentru Flr_Florin_1997):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Hitchock: Pasarile

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring 1, 2
Drag me to hell
Ouija 1, 2. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! E serial, dar te asigur ca e creepy, totusi te tine cu sufletul la fura si nu te piti opri pana nunil termini: Supernatural, gasesti toate cele 11 sezoane subtitrate pe Vtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E serial, dar e genial:Supernatural.Il gasesti subtitrat pe Vtube.

| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a răspuns:

Insidious(nu conteaza care) sau Sinister, ori Traind printre demoni

| ajutor517 a răspuns:

Am vazut Supranatural, pe mine nu m-a speriat. Daca vrei ceva mai scurt si infricosator iti recomand Exorcistul sau Teroare in larg. Sunt inspirate din realitate.

| Cata1611 a răspuns:

Si eu sunt pasionata de filmele horror si nu ma sperii ușor. Dar mi-au plăcut mult "Drag me to hell" si "Evil Dead"

| Cervinschi_Cosmin_1996 a răspuns:

Jeepers Creepers 1, 2