| HelloKitty16 a întrebat:

Ziua mea de nastere este in martie si imi organizez petrecerea la curte. O sa invit si fete si baieti si voiam sa stiu ce activitati amuzante sa facem. Imi puteti propune cateva? A, si fac 13 ani deci nu vreau activitati de copii de 5 ani cu animatori

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevăr și provocare
Dar eu îți recomand sa îi duci la un film bun, mai exact la o comedie dacă vrei, sau dacă nu la unul cu acțiune.
Sugestia mea, tu poți face ce vrei, doar îți spuneam fiindca așa am făcut și eu la 13 ani.