| monsterRyder a întrebat:

Am 12 ani si imi place de colega mea de banca foarte mult.Simt o scanteie in inima cand vorbesc cu ea.

Vorbesc cu ea, n-e distram impreuna si zambeste mereu cand este langa mine.

Ce sa fac? Cum sa reactionez? Ce sa-i spun? Mama ei este profa de geografie.Si da, invat bine si "mananc cartea"

Răspuns Câştigător
| Whemilly a răspuns:

Pai...spune-i ceea ce simti cu incetul ...iesiti impreuna undeva, intr-un loc dragut si ea de la sine va intelege ca o placi.Baftahappylove struckbatting eyelashes

1 răspuns:
| IonutFrt a răspuns:

In primul rand sa nu te creada tocilar laughing! Asa ca ai grija. Incearca sa o scoti p-afara, prin parc si stati doar voi doi, tu incercand sa o agati. Poti sa ii faci ''curte'' si usor usor poate reusesti! Funda?