| MaTrIx8378 a întrebat:

Salutare, am 16 ani happy si in vacanta de iarna as vrea sa vizitez o fata:d eu sunt din Bucuresti si ea este din Braila, distanta intre aceste 2 orase este aproximativ (220-230 KM ) fiind elev cu ce-as putea merge? fiind ceva mai ieftinhappy biletu, daca se poate sa-mi ziceti.cam cat mai costa as fii recunoscatorhappy va multumesc, seara placuta, funda! primul caz

Răspuns Câştigător
| bustamante a răspuns:

Salut! Ai doua variante cu trenul sau cu autobuzul ori cu parintii, daca au masina.Bineinteles nu uita sa le spui unde te duci si parintilor tai Braila este foarte mare si plina de jmecheri ai grija cu cine vorbesti! Inca o varianta ar fi sa nchiriezi o masina care se conduce fara permis! Oricum trebuie sa pleci la tine cu minim 5 milioane ca sa te distrezi!