| Radu_Gheorghe_1993_Uecj a întrebat:

Buna seara as vrea si eu cat mai multe raspunsuri daca voi credeti ca iubirea la distanta va merge sau nu de exemplu cineva din Bucuresti si o fata din mures sau si din alte orase din Romania va multumesc mult astept raspunsurile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu cred in relatii la distanta dar asta nu inseamna ca unele relatii nu ar rezista

| Rrrr a răspuns:

Din punctul meu de vedere, aceste relaţii pot fi de viitor, doar dacă cei doi se vor muta în acelaşi oraş, la un moment dat.
Este greu să faci faţă neîncrederii şi dorului. Doar cei puternici sau cei a căror iubire este reală pot rezista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de PUTERNICA este RELATIA de IUBIRE si mai cat de bine va CUNOASTETI(in afara retelelor de socializare si a telefonului) si mai ales SINCERITATEA si DEVOTAMENTUL fiecaruia!
Daca la un moment dat va veti muta impreuna nu prea vad care este problema insa daca continuati sa stati ''despartiti'' fff mult timp va putea aparea dorul, neancrederea, nesinceritatea, la un moment dat lipsa devotamentului si pana la urma ruperea relatiei.
Acuma cum am mai spus-depinde NUMAI de VOI!

| Radu_Gheorghe_1993_Uecj explică:

Va multumesc la toti pentru aceste raspunsuri la mine se refera intrebarea de sus eu sunt din Bucuresti si ea e din mures dar singura chestie la mine e ca nu mi-am gasit de lucru ca daca mias gasi de lucru as vizita-o des sa ma mut cu ea ar fi o varianta dar daca as munci dar inca nu mi-am gasit de lucru.

| Andreea_Cristina_1993_PqHb a răspuns:

Orice relatie merge, dar bineinteles daca acele doua persoane se iubesc!